Listado de Inscritos

Este é o LISTADO DEFINITIVO. Se hai calquera diverxencia, por favor fáinola chegar.

DORSAL NOME LOCALIDADE
1 Francisco Antonio Alcalde García Rianxo
2 José Álvarez Vigo
3 Alfonso Arias García Santiago de Compostela
4 José Asorey Cacheda Bertamiráns
5 Eduardo Autran Losada Padrón
6 Rodrigo Barbosa González O Porriño
7 Eduardo Barrosa Picón Vigo
8 Manuel Fernando Beltrao Vilela Padrenda
9 Juan Carlos Brenlla Blanco A Coruña
10 Isaak Cacheda Sanxenxo
11 Juan Manuel Cal Varela Vigo
12 Pedro Calvo Roo Lousame
13 Iaga Camacho Souto A Coruña
14 Óscar Camoeiras Milan Ourense
15 Mateo Campaña Vilanova Rianxo
16 Eladio Ramón Candal Mallou Santiago de Compostela
17 Rogelio Canedo Lamela Santiago de Compostela
18 Manuel Canosa Silveira Pontevedra
19 Jesús Carnota Martínez A Coruña
20 Oscar Carreira Nodar Vedra
21 Roque Ángel Carreira Rey Santiago de Compostela
22 Raimundo Castaño Bascoy Rois
23 Victor Javier Castro de La iglesia O Carballiño
24 Fernando Cerqueira Alonso Vigo
25 Francisco Luis Combarros Vila Moreiras – Toén
26 Telmo Costas Comesaña Vigo
27 Jose Manuel Cotos Yáñez Ames
28 Enrique Crespo Soto Vigo
29 Adrian Crujeiras Miranda Ribeira
30 Germán Cruzado Torre Mugardos
31 Andreisa Damo Santiago de Compostela
32 Marcos Dapoza Alonso O Carballiño
33 Henar de Diego de Diego Vigo
34 Luis de Dios Díaz Padrón
35 José Manuel Díaz García Os Anxeles- Brión
36 Evaristo Fandiño Pérez Cangas
37 Daniela Fernandes Porto
38 José David Fernández López Lugo
39 Simón Fernández Asados-Rianxo
40 Juan Figueira Neira Rianxo
41 Manoli Filgueira Gandarela Noia
42 Francisco Fornos Rodríguez Vigo
43 Alejandro Franco Martínez Santiago de Compostela
44 Jesús Franco Vidal Milladoiro-Ames
45 José María Freire Duro A Coruña
46 Marcos García Vilanova Lugo
47 José María García Gómez Lousame
48 Manuel Garrido Padrón
49 Luis Garrido López A Pobra do Caramiñal
50 Beatriz Gil Gonzalez Teo
51 Jose Luis Gomez Larouco Ourense
52 José Luis Gómez Pérez Santiago de Compostela
53 José Ángel Gómez Castro Cangas do Morrazo
54 Ángel Gómez Lalín
55 Ángel González Iglesias Ponteareas
56 Uxío González Pérez Vigo
57 Mario González Freire Brión
58 David Hernaez Oubiña Culleredo
59 Loreto Hernáez Oubiña Porto do Son
60 Guillerme Iglesias Alén O Carballiño
61 Jorge Iglesias Vigo
62 Raúl Lago Mouriño Ponteareas
63 Juan Manuel Lago Ces Noia
64 Santiago Ledo Martínez Gondomar
65 Rubén Lema Caamaño Porto do Son
66 Xosé López Morales Rianxo
67 César López Varela A Coruña
68 Jorge López Gómez Marín
69 Brais López Yáñez Rianxo
70 Jesús Losada Maseda ferrol
71 Roberto Lusquiños Álvarez Pontevedra
72 Jesús Martínez Fernández Ribeira
73 Emilio Meleiro Fernández Santiago de Compostela
74 Pablo Méndez Rodríguez As Neves
75 Carmen Méndez Torres Santo Tomes de Ames
76 José Miguel de Sousa Vigo
77 Antonio Miranda Blanco Porto do Son
78 Fernando Mojón Lois O Carballiño
79 José Montoya Santos Teo
80 Santiago Moroño Arenas Santiago de Compostela
81 Luis Otero Iglesias Lalín
82 Cristobal Paz Gayo Pontevedra
83 Santiago Penedo Souto A Coruña
84 Francisco Javier Pereiro Puga Vigo
85 Francisco Pérez Otero Santiago de Compostela
86 José Antonio Pérez Docampo Ames
87 Xoán Carlos Pérez Gestido Zas
88 Rubén Pérez Mota Vigo
89 José Antonio Pérez Fernandez Ourense
90 Juan Carlos Portas Navia Caldas de Reis
91 Belén Pulido Álvarez VIgo
92 Josefa Raviña Rubio Boqueixón
93 Arturo  Reboyras Villaverde Padrón
94 José Rego González Vilasantar
95 José Matías Regueira Boo A Pobra do Caramiñal
96 Rafael Regueiro Gómez A Coruña
97 Jesús Rey Pardal Pontecesures
98 Benedicto Rey García Santiago de Compostela
99 Joaquín Riveiro Dieste Boiro
100 Filipe Rodrigues Gonçalves Padrenda
101 Pablo Rodriguez Sanchez Vigo
102 Diego Omar Rodríguez López Santiago de Compostela
103 Rocío Anabel Rodríguez López Santiago de Compostela
104 Miguel Rodríguez Comojo Rianxo
105 Xabier Salgado Couselo Santiago de Compostela
106 Víctor Salorio Vigo
107 Javier Sánchez Ruibal Santiago de Compostela
108 Arturo Sanmarco González Portas
109 Luis Santiago Costa Vigo
110 José Carlos Senovilla Sanz Vigo
111 Manu Tenés Coslada
112 Víctor Torres López Ribeira
113 José Mario Troncoso Lastra Pontevedra
114 Pablo Tubío Fernández Lousame
115 Ana Berta Varela Sánchez ferrol
116 José Manuel Vázquez Álvarez Ourense
117 Brais Vidal Ledo As Neves
118 Miguel Vilariño Lorenzo Santiago de Compostela
119 Germán Villanustre Abuin Boiro
120 José Luis Villaverde Sanisidro Tomiño
Sombras azuis na beira do Río Grande (Cespón, Boiro)

Sombras azuis na beira do Río Grande (Cespón, Boiro)