Este é un listado definitivo de inscritos.  A data de actualización é: 18/06/2015.

 

Inclúense únicamente os que teñen realizada a súa inscrición axeitadamente. Para calquera anomalía, contacta con nós.

 

Listado de inscritos 2015

DorsalNomeLocalidade
1Telmo Costas ComesañaVigo
3Rubén Lema CaamañoPorto do Son
4Adrián Crujeiras MirandaRibeira
5Juan Carlos Mira LiñeiroO Temple, Cambre
6Uxía Rodríguez-Trelles AstrugaO Temple, Cambre
7Roberto Méndez SalgadoVigo
8Germán Villanustre AbuínBoiro
9Santiago Moroño ArenasSantiago de Compostela
10Angel Gonzalez IglesiasPonteareas
11Mónica López RamaOrdes
12Ricardo Brandón VenozzaA Coruña
13Emilio Meleiro FernandezSantiago de Compostela
14Jorge Sabugo SousaLeon
15Henar de Diego de DiegoVigo
16José Carlos Senovilla SanzVigo
17Miguel Álvarez AraújoVigo
18Juan Ignacio MarinMadrid
19Jesús Miguel Bonigno CedeiraA Coruña
20Ramón Domínguez CastroMeaño
21José Montoya SantosTeo
22Carmen Nión SeijasCambre
24Manuel Fernández SanjuánFene
25Jorge López GómezMarín
26Juan Carlos Portas NaviaCaldas de Reis
27José Manuel Iglesias ReyOrdes
28Eduardo Barrosa PicónVigo
29Uxío González PérezVigo
30José María Fernández-Portal San MateoFuenlabrada
31Ana Triviño RamosFuenlabrada
32Vicente Trascasas FernándezFuenlabrada
33José Matías Regueira BooA Pobra do Caramiñal
34Raul Lago MouriñoRedondela
35Fernando Cerqueira AlonsoVigo
36Ivan Dosantos LuisA Rúa de Valdeorras
37Laura Carracedo GarciaLa Bañeza
38Ozebrio Gonçalves CamposVigo
39Santos Javier Lorenzo ToledoVigo
40Álvaro Calles CisnerosZamora
41Ángel Calles CisnerosZamora
42Ramon Luis Millarengo GilNeda
43Pedro Carballo BenitoSantiago de Compostela
45Francisco A. Alcalde GarcíaRianxo
46Salvador Angel Olañeta MéndezMarín
47Pablo Comesaña CostasVigo
48Juan Gil EstévezVigo
49Fernando González LimésVigo
50Jose Rego GonzalezVilasantar
51Juan Manuel Cal VarelaVigo
52Evaristo Fandiño PérezCangas
53Manuel Fernando Beltrao VilelaPadrenda
54Santiago Castro OutedaArmenteira, Meis
55Alberto Davila GonzálezVigo
56Miguel Rodriguez ComojoRianxo
57Filipe Rodrigues GonçalvesPadrenda
58Juan Figueira NeiraRianxo
59Xosé Ramón López TojaCarral
61Óscar Parada RegoRibeira
62José Luis Gómez LaroucoOurense
63Alejandro Franco MartínezSantiago de Compostela
64Pedro Calvo RooLousame
65Manuel López ChorénVila de Cruces
66Daniel Fernández CerzónGondomar
67Rodrigo Barbosa GonzálezPorriño
68David Hernaez OubiñaCulleredo
69Loreto Hernaez OubiñaPorto do Son
70José Ramón Pérez VarelaNigrán
71Arturo Sanmarco GonzálezPortas
72Francisco Luis Combarros VilaMoreiras - Toén
73Óscar Guerrero MarínBarcelona
74César López VarelaA Coruña
75Iaga Camacho SoutoA Coruña
76Óscar Carreira NodarVedra
77Guillerme Iglesias AlénO Carballiño
78Simón Barreiro GómezPadrón
79Francisco Marín ClaveroPozuelo de Alarcón
80Manuel Ángel Barbero GarcíaCiudad Rodrigo
81Arturo Oliva HernándezCiudad Rodrigo
82David Jerez HernándezCiudad Rodrigo
83Simón Martín BartoloméCiudad Rodrigo
84Luis Otero IglesiasLalín
85Daniela Ferreira FernándezPorto (Portugal)
86Rodolfo Alexandre Teixeira de CarvalhoVila Nova de Gaia (Portugal)
87Xosé Marcos García VilanovaLugo
88Javier Eiras CasalLalín
89NDND
90Manuel Comesaña RialVigo
91Lucía Romero OnsLousame
92Miguel Jamardo FigueiraRianxo
93Eduardo Ces FigueiraRianxo
94Manuel Ces CristoboRois
95José Manuel Vilas FernándezNoia
96José Buceta PiñeiroCambados
97Xosé Miguel Pérez RodríguezChantada
98Aitor González GarcíaBarakaldo
99Lina Besada PortoO Grove
100José Antonio Pérez FernándezOurense
102Albert Fernández de Córdoba OteroSantiago de Compostela
103Alberto Ruibal GarcíaVigo
104José do Pazo DíazMarín
105Marcos Dapoza AlonsoOurense
106Jesús Carnota MartínezA Coruña
107Acácio SantosMaia (Portugal)
108Ramón Ángel Conde BermúdezSantiago de Compostela
109Jesús Silva SuárezBoqueixón
110Leopoldo Martínez VázquezOurense
111Luis Fachado LojoA Coruña
112Xose Carnota MartínezA Coruña
113José Ramiro Rey AgreloNoia
114Román Landín IglesiasBoiro
115Ramón Álvarez MariñoRibeira
116Basilio Verdeal GonzálezPorriño
117João Pedro Rodrigues Cerqueira AfonsoValença (Portugal)
118Jose Ramón Ballesteros RefojosVigo
119Rubén Peña BarcelóVigo
120Patricia Bada MoreiraVigo
121Vanessa Miguens GómezVilagarcía de Arousa
122Iria Dopazo IglesiasMarín
123Iván María Fernández TaboasVigo
124Isabelle BoittinVigo
125Pablo González FernándezRibeira
126Cándido Costas CostasVigo
127Ángel Emilio González FernándezRibeira
128Cristobal León EncinaCeuta
129Alfonso Arias GarcíaSantiago de Compostela
130Andrés Gutiérrez AllerVigo
131José Luis Gómez PérezSantiago de Compostela
132José Manuel Ons FernándezNoia
133José María García GómezLousame
134José Gómez ChanSanxenxo
135Rocío Blanco CarreraPorriño
136Jose Maria Cerviño LagoaAs Pontes
137Felipe López PérezOleiros
138José Villaverde CarreraTui
139Javier Pereiro PugaVigo
140Herminio Caamaño RiveiroRibeira
141Manuel Canoura AbeijónNoia
142Eladio Ramos RodriguezPontevedra
143Manuel Julian Canosa MartínezFerrol
144Andrés Dios ReyRibeira
145Cesáreo Millarengo GilNarón
146Antonio González FernándezA Pobra do Caramiñal
147Xosé Lois Freixeiro LópezVigo
148Javier Telmo MirandaLugo

 

Polo Hórreo do Araño