Listado de Inscritos

  • Datos

    Os datos foron os subministrados no momento da inscrición. Para calquera comentario ou correción, fáinolo saber
  • DORSAL

    O número de dorsal que aparece xunto o nome será o que levaredes o día da proba
  • INSCRÍBETE

    Hai un cupo máximo de 300 inscritos, e un prazo ata o 10 de xuño. ATENCIÓN: Pechado o prazo de inscrición
CONCELLOS

con máis inscritos

  • Vigo
  • Noia
  • Santiago de Compostela
  • Boiro
  • Rianxo / A Coruña
CLUBS

con máis inscritos

  • Xistra
  • O Caxado
  • Trail Veteranos Ourense
  • Club Excursionista Independent de Catalunya
  • ITBS

Esta tabóa buscable, con capacidade para ordenar por calquera columna, ten a relación de aqueles inscritos que teñen correctamente realizada a inscrición.

Data de actualización: 11/6/2017 (listado definitivo).

DorsalNomeLocalidadeClub
1Luís Miguel Rey RomeroNoiaVintedouspes
2Telmo Costas ComesañaVigoClub Peña Trevinca
3Juan Paredes TorredemertSanta Perpetua de Mogoda (Barcelona)Club excursionista independent de Catalunya
4Uxío González PérezVigoXistra
5Samuel León MeiraNoia
7Oscar Candiles JiménezPozuelo de Alarcón (Madrid)
9José María Cerviño LagoaAs PontesO Caxado
10Jorge Costoya DosilNoia
11Óscar Parada RegoRibeira
12Raúl Iglesias DuroO Pinto
13José Matías Regueira BooA Pobra do Caramiñal
14Juan Manuel Cal VarelaVigoAviva Sport Club
15José Antonio Loureiro BouzaMugardosAgrupación de Montaña e Escalada a Bestarruza
16María García CasteloOutes
17José Joaquín Dios MartínezRibeira
18Mintxu AramburuBilbao (Biscaia)Aldatz Gora
19Antonio González FernándezA Pobra do CaramiñalXistra
20Alfonso Arias GarcíaSantiago de CompostelaFontes do Sar
21Adrián Crujeiras MirandaRibeira
22Xurxo Louro InsuaNoia
23Cesar Romay GómezBoiroVintedouspes
24Ramón Gómez FernándezValdemorillo (Madrid)
25Begoña Tuset AmadoArteixoClub A.D.L. A Pedrosa
26Noelia Pedrosa GonzálezNoia
28Ramón Domínguez CastroMeañoITBS
29José Miguel Merino EncinasVigoXistra
30Guillerme Iglesias AlénO CarballiñoTrail Veteranos Ourense
31Julio García DiezmaLeganés (Madrid)
32Ángel González IglesiasPonteareasXistra
33Germán Villanustre AbuínBoiroSD Barbantia Roda
35Juan Carlos Rey GarcíaA CoruñaSenderismo Galego Club
36Vicente Alonso RiaguasLa Llagosta (Barcelona)Club excursionista independent de Catalunya
37José Manuel Vilas FernándezNoia
38Vicente Mato FreireSantiago de Compostela
39Basilio Guijarro ArcaA Estrada
40Juan Carlos Royán OrdoñezCampillos (Málaga)
41Miguel Jamardo FigueiraRianxoITBS
42Roberto Méndez SalgadoVigo
43José Ángel Pérez SusavilaBertamiráns - AmesUltreia
46José María Polo BertosOurenseTrail Veteranos Ourense
47Alejandro Franco MartínezSantiago de Compostela
48Mónica García Da SilvaVigoAviva Sport Club
49Martín Romero RodríguezVigoAviva Sport Club
51Luís Miguel Dopico PregoA Coruña
52José Rego GonzálezVilasantarITBS
53Juan José Filgueiras RodríguezPortosín
54José Asorey CachedaAmesXistra
55Maiuca Cortón TesouroPortosín
56José Aboy PotelRibeira
59Carolina Horjales DopicoFerrolO Caxado
60Moisés Candales MansoFerrolO Caxado
61Cristóbal León EncinaCeuta
62Juan Ramón Balderrábano MayoNoia
63Óscar Somorrostro CastroNarónO Caxado
64Manuel Fernando Beltrao VilelaPadrendaTrail Veteranos Ourense
65Ricardo Ortiz PeralesSantander (Cantabria)C.D. Ozono
66Emilio José Insua PazosNoia
67Víctor Regueiro GómezFeneO Caxado
68Jorge López GómezMarín
69Francisco Javier Caneiro RodríguezNarónO Caxado
70Filipe Rodrigues GonçalvesPadrendaTrail Veteranos Ourense
72Pablo González FernándezRibeira
73Aroa Mareque RubioTeoC.A.R. Marisqueiro
74Manolo Caballero GalvánMontcada i Reixac (Barcelona)Club excursionista independent de Catalunya
75José Juan Vila ReyPorto de Santa Cruz - OleirosFederación Galega de Montañismo
76Salomé Rodríguez RodríguezOrdesC.A.R. Marisqueiro
77Marcelino Rodríguez PuentesValdoviñoO Caxado
78José Manuel Iglesias ReyOrdesC.A.R. Marisqueiro
79Guadalupe Outeiral ResuaBoiroC.A.R. Marisqueiro
80José Manuel López CasalFerrolO Caxado
81Francisco M. Méndez QuintelaBertamiráns - Ames
82José Gregorio Mosquera RodríguezVigo
83Manuel Gómez GómezLousameTrabandainas
84Manuel Antonio Louro InsuaNoia
85Óscar Carreira NodarVedra
86Alberto Gil VázquezA CoruñaCentro Excursionista Galego
87Víctor Caballero GalvánLa Llagosta (Barcelona)Club excursionista independent de Catalunya
88David Álvarez RodríguezAs PontesO Caxado
89Santiago Andrés RoubadoNoia
91Benito Fraguas LópezCotobade
92Santiago Moroño ArenasSantiago de Compostela
93Juan Carlos Rodríguez TorresRianxo
94José Manuel Dosil LorenzoNoiaTrabandainas
95Xoán Carlos Mira LiñeiroO TempleA.D. Jarnachas
96Uxía Rodríguez-Trelles AstrugaO TempleA.D. Jarnachas
97José Navarro AntónBoiro
98José Manuel Ons FernándezNoia
99Antonio LorenzoVigoTrinorth
100Miguel Alejandro Álvarez AraújoVigoAviva Sport Club
101María José Creo BeiroNoiaTrabandainas
102Diego Mayo SomozaVigo
103José Francisco Mayo SomozaVigo
104Henar de Diego de DiegoVigoXistra
105Paulino de AbreuMelgaço (Portugal)Trail Veteranos Ourense
106José Carlos Senovilla SanzVigoXistra
109Carlos Vázquez DiesteBoiro
110Fernando Almeida DomínguezPontevedraAviva Sport Club
111Fernando Lago CastroVigoCoutadas Trail Team
112Juan Manuel Vázquez DiesteVigo
113Albert Fernández de Córdoba OteroSantiago de Compostela
114Francisco Marín ClaveroPozuelo de Alarcón (Madrid)
115Daniel Vázquez DiesteBoiro
116José Juan BambaVigo
117M Carmen Fernández CorralFerrol
118Juan de la Muela RomeroFerrol
119Raúl Lago MouriñoRedondelaXistra
120Carlos Lorenzo BlancoPortosín - Son
121Clara Rodríguez FernándezVigo
122Víctor Manuel Almeida FerreiraPontevedra
123Víctor Almeida DomínguezPontevedra
124Marina Fernández CasalderreyPontevedra
125Álvaro Álvarez FaroAs NevesXistra
126César López VarelaA Coruña
127Iaga Camacho SoutoBarcelona
128Xosé Henrique Freixeiro CameselleVigoXistra
129Xosé Lois Freixeiro LópezVigoXistra
130Luis Soto AmilGuláns - Ponteareas
131Svend Erik AndersenVanløse - København (Dinamarca)
132Alberto Ruibal GarcíaVigoClub Peña Trevinca
133Juan Carlos Eiroa FervenzaMoaña
134Ana García GrañaCangas
135Ángel Villaronga LeaSantiago de Compostela
136José Manuel Díaz GarcíaBriónXistra
137Fernando Cerqueira AlonsoVigoXistra
138Evaristo Fandiño PérezCangasMontañeiros Celtas
139Manuel Valebona RefojosVigoTrinorth
140Pablo Franco FreijanesVigo
141Paqui Beltrán BernadichSant Joan De Vilatorrada (Barcelona)Club excursionista independent de Catalunya
142Roque Camins BenaigesSant Joan De Vilatorrada (Barcelona)Club excursionista independent de Catalunya
143Francisco Luis Combarros VilaMoreiras-Toén
144Iván Luis Figueiras ZarauzaSantiago de Compostela
145Rodrigo Barbosa GonzálezO PorriñoXistra
146Serafina Pereira GiráldezO Porriño
147Adrián San Marcial BarbosaO Porriño
148Emilio Meleiro FernándezA Notaría - Padrenda
149Juan Carlos Gómez PérezAmeneiro - Teo
150Marcos Dapoza AlonsoOurenseTrail Veteranos Ourense
151Feliciano García SanmamedOurenseTrail Veteranos Ourense
152Xil Rodríguez GilFoz
153Noly Casal OlveiraSigüeiro - OrosoKorporearenteirotrail
154Adrián Silva CaamañoA CoruñaWild Run Montaña Coruña
155Irati García ToméNoiaTrabandainas
156Juan José Castro HermidaNoia
157Francisco Muñoz RuedaCastellar del Vallès - BarcelonaClub excursionista independent de Catalunya
158Leopoldo Martínez VázquezOurenseTrail Veteranos Ourense
159Margarita Castro PadínCambadosArmenteira e punto
160Santiago Bores BermejoFerrol
161Gerardo Pérez GómezAldán
162Javier Pereiro PugaVigoClub Peña Trevinca
163Roi Lamas ValeijeA LarachaTumba Toxos Trail Team
164Amalia Otero GonzalezMarínXistra
165Edgar Manuel López BaleirónBoiro
166Ventura Bretal BazarraPorto do Son
167David Lafuente AlvesMelgaço (Portugal)Melgaço Alvarinho Trail
168Lois Faro FortesMondarizClub Peña Trevinca
169José Montoya SantosTeo
170Santiago Calvo ViturroBoiro
171Francisco Peinador NavesOviedo (Asturias)AD Xente Correndera
172Xosé do Pazo DíazMarínXistra
174Rosendo Fornos CorralAs PontesO Caxado
175Juan José Mariezcurrena EzcurraDonostia (Gipúzkoa)Atxazpe
176Borja Fernández DíezCerredo (Asturias)
177Rosana García ToméNoiaTrabandainas
178Sergio Dieste RegadesA Pobra do Caramiñal
179María Pereira MotosMurcia
180Emilio José Dieste RegadesA Pobra do Caramiñal
181Isabel Dieste RegadesA Pobra do Caramiñal
182Roberto Iglesias RodríguezAmesMontañeiros Celtas
183Emiliano Vázquez CerviñoPadrónClub Peña Trevinca
184Antonio Guerreiro PantaleónVilarodis, ArteixoAtletas Acea de Ama
185Jesús Franco VidalA Pobra do Caramiñal
186Xosé Marcos García VilanovaLugoITBS
187José Manuel Martínez OteroSantiago de Compostela
188Daniela FernándezPorto (Portugal)
189Rodolfo Alexandre CarvalhoPorto (Portugal)ATRP
190Acácio SantosMaia - Porto (Portugal)
191David JorgePorto (Portugal)
192Gabriel Rivada RodríguezMos
193Luis Jacob Riveiro QuintelaVilagarcía de Arousa
194Iván Fernández TaboasVigo
195Javier Pitarque ValeroVerínCam Verin
196Antonio Verea GontánSigüeiro - Oroso
197Javier Eiras CasalLalínGTR Galico Trail Run
198Eduardo Barrosa PicónVigoXistra
199Luís Otero IglesiasLalín
200Humberto Dopico LópezFene
201Alfonso Hermida LoureiroFene
202Ana María Julián MateosSanta Marta de Tormes (Salamanca)
203Isabelle Jeanne BoittinJeuzot (Francia)
204Marcelino Gándara CrespoMos
205Roberto Ameijeiras PazCuntis
206Francisco Tarrío RodríguezCuntis
207Juan Carlos López del RíoSantiago de Compostela
208Antonio Leirós DomínguezRedondela
209Concha Alcalde GarcíaTaragoña - RianxoVintedouspes
210Ramón Piñeiro RodríguezTaragoña - RianxoVintedouspes
212José Florencio Soto AmilVigoXistra
213Alfonso Fernández LouridoAresO Caxado
214Santos García PérezMóstoles (Madrid)
215Manuel Julián Canosa MartínezFerrolO Caxado
216Miguel Ángel Lapeña LópezValladolidMontañeros Vallisoletanos
217Ricardo Brandón VenozzaA Coruña
218Felipe López PérezDexo - OleirosClub Atletismo Sada Montaña
219Pedro Manuel Quindós FerradasValladolid
221Francisco López TeijeiroNarónClub de Montaña Ferrol
222Francisco Antonio Alcalde GarcíaRianxoITBS
223María del Mar Terceiro DelgadoA Coruña
224Miguel Rodríguez ComojoRianxo
225Juan Carlos de Manuel CampoRenedo de Pielagos (Cantabria)C.D.C Nestle
226Basilio Verdeal GonzálezO Porriño
227José Luís GómezSantiago de CompostelaCDM Vertice
228Purificación López MahíaA Coruña
229José Alberto Atanes IglesiasO Carballiño
230Sergio Soroña CarouRianxo
231Pilar Salvador GarridoA Coruña
232Dionisio Soto AmilPonteareasXistra
233Pedro Calvo RooLousame
234Arturo Fornos CorralAs PontesO Caxado
235Daniel Fernández CerzónGondomar
236José Gómez ChanMoañaC.M. Formigueiros
237Alejandro Sánchez SomozaNoiaClub atletismo Lousame
238David Gómez SieiraNoia
239José Ramiro Rey AgreloNoia
240Garry BudinSantiago de CompostelaC.D. Fontiñas
241Juan Andrés Pérez PérezOurenseTrail Veteranos Ourense
242Jesús Amieiro BecerraO PorriñoXistra
246José Manuel Sóñora AbeijónNoiaVintedouspes
249José María García GómezLousame
250Roque Ángel Carreira ReySantiago de Compostela
251Manuel CanouraNoiaClub atletismo Lousame
252Manuel García JallasNoia
253Dora García HermidaNoia
254Alba Barbeito GregoresSalvaterra de MiñoClub Marqués de Vizhoja - Cornelios
255David Bas FernándezSalvaterra de MiñoClub Marqués de Vizhoja - Cornelios
256Sara Martínez da TorrePonteareasClub Marqués de Vizhoja - Cornelios
257Jacobo Valiño EiroPonteareasClub Marqués de Vizhoja - Cornelios
258Renato Fernández GarcíaLalínLa Gramola GTR
259Esteban Juncal RodríguezCangas do MorrazoClub Marqués de Vizhoja - Cornelios
260Gonzalo Dieste FernándezA Pobra do Caramiñal
261Manuel Otero PérezTaragoña - Rianxo
262Quique Abati GómezCarnotaPraia de Carnota Runners
263Sergio Herbón PérezRianxoITBS
264Fernando Suárez CarrilBetanzos
265Anuj KatkarMadrid
266José Miguel Pérez Rodríguez ChantadaGrupo Cuevas Nogueira Trail
267Alejandro Regueiro FernándezLugo
268Lucía Mariño PazLalín
269David García CurrosLalín
270Julio Fernández OitabenVigoXistra
271Dionisio Sánchez CabreraJerez de la Frontera
272Laura Sánchez CabreraJerez de la Frontera
273Gonzalo Martínez VilaJaca (Huesca)ADECOM
274Luis Javier Molleda SantamartaSantiago de Compostela
275Beatriz López PenasSantiago de Compostela
276Jesús MiraSantiago de Compostela
277Francisco Javier García BarreiroCulleredoClub Atletismo Sada Montaña
278Ignacio Rodríguez PequeñoVigoClub Peña Trevinca
279Alejandro Costas LagoMos
280Manuel Mosquera GonzálezParamuiño-AmesClub de Montaña Xesteiras
281Antonio Fernández GarridoLugoO cordal club de montaña
282Arturo PiñeiroBoiroBarbantia Roda
283Fernando Vázquez BoyeroFerrol
284Martín Díaz DablancaOurenseBox 001 Ourense
285Laureano Troitiño LimeresPontevedra
286Javier Gendre FernándezSantiago de Compostela
287Hipólito Liñayo CamposNoia
288José Antonio Gómez FidalgoNogueira de RamuinBox 001 Ourense
289José Francisco Vilasoa SilvaBoiro

SUBIR